Дитячо-юнацька комісія Федерації Регбі України

«Лідерс» Одеса

Гравці команди

Рік народження: всі гравці20002001200220032004200520062007200820092010
Прізвище, ім'яРік народження
Андреєв Андрій2005
Андрєєва Юлія2002
Бабіч Віктор2005
Балановський Антон2003
Безроженко Дмитро2005
Береза Андрій2004
Василенко Тимофій2004
Василик Максим2003
Виходець Олександр2008
Владов Микола2002
Гафуров Махмуд2006
Глєбов Артем2003
Гордієнко Максим2008
Городецька Валерія2004
Гофман Євген2001
Давиденко Даниіл2004
Дзюбенко Іван2003
Дмитрієв Олександр2003
Дойчев Микола2000
Жарков Максим2007
Заболотний Богдан2004
Заровний Олег2002
Зімаков Кирило2008
Зінченко Анастасія2004
Івако Денис2007
Іванов Роман2006
Іскра Віктор2003
Калмакан Вячеслав2006
Карандашов Дмитро2005
Карніцький Артем2006
Карпенко В'ячеслав2002
Кисіль Кирил2005
Клещов Ілля2002
Клещов Костянтин2005
Кневець Дмитро2004
Коденко Дар'я2004
Коденко Олексій2003
Козловська Софія2005
Коновалов Даниїл2005
Конфедорат Руслан2006
Копєйка Максим2009
Котляров Максим2002
Кравець Роман2004
Крамар Павло2006
Кривий Вадим2002
Кругляк Владислав2004
Кузнєцов Валентин2001
Кузнєцов Віталій2002
Кулєшов Артем2006
Лазарєв Андрій2004
Лазоренко Ілля2003
Ларін Євген2003
Лісковський Артем2006
Лісковський Олександр2004
Локатарьов Родіон2004
Ломакін Владислав2002
Лопасов Ілля2004
Лопушанський Владислав2006
Лук"янов Ілля2009
Лутвалієв Рамін2003
Маєвський Олександр2005
Мароха Віталій2006
Мартинов Дмитро2009
Мельников Дмитро2002
Мєльцев Костянтин2003
Молчанов Омар2003
Мороз Анатолій2003
Моцман Денис2002
Мусатов Дмитро2002
Нагорний Михайло2003
Натоптанний Ігор2000
Негру Владислав2003
Неофотістос Константінос2008
Нотевський Максим2006
Орел Олександр2003
Осташенко Микита2005
Парфентьєв Дмитро2001
Петрик Анастасія2002
Подоусов Євгеній2001
Подоусов Максим2003
Подуст Віталій2004
Покотілов Дмитрій2005
Пономаренко Дмитро2003
Поперечний Владислав2005
Пукас Дмитро2004
Розсказов Ілля2006
Романова Дар"я2004
Рябов Данило2004
Самодед Кирило2007
Самсонов Микита2002
Сандюк Іван2008
Семенов Всеволод2009
Скілов Дмитро2003
Сніжинський Артем2001
Собар Данило2004
Соколов-Роша Анатолій2005
Стасьєв Владислав2010
Стасьєв Даніїл2007
Стасьєв Даніїл2007
Степаненко Максим2007
Суббота Дмитро2001
Тимченко Дмитро2003
Ткач Кирило2005
Ткачук Андрій2004
Ткачук Вадим2009
Туранська Яна2002
Фефілатьєв Євген2003
Хардін Руслан2008
Харланов Дмитро2005
Харченко Ілля2004
Хоменко Артем2006
Чантурія Михайло2006
Чебаненко Дмитро2004
Чиркун Єгор2004
Шаповалов Артем2004
Шевченко Георгій2006
Шевченко Ілля2006
Шевченко Максим2006
Шевченко Олександр2002
Шевчук Артур2006
Шевчук Артур2006
Широкий Максим2004
Шмагловський Ігор2005
Шуляковський Віктор2003
Якушев Ілля2006
Янакі Григорій2002

Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix